Casio XJ-V1 Kurumsal Müşterilerine Test İmkanı Sunuyor…
20.10.2015
Casio XJ-V1 Kurumsal Müşterilerine Test İmkanı Sunuyor…
Lazer & LED ışık kaynağını projeksiyonlarda kullanarak sektöre öncülük eden ve bu rolünü üstün teknolojiyi projeksiyon kullanıcılarının kolayca ulaşabileceği fiyata indirerek sürdüren CASIO, şimdi de kurumsal kullanıcılarına müşteri deneyimi sunuyor. http://www.casiov1.com/test-imkani/ adresinden başvuran kurumlar, CASIO Core Serisi XJ-V1 lambasız projeksiyonu 15 gün süreyle deneyebilecek…
 
Tente Global Kurumsal İletişim Müdürü  Yeşim Nezir Mızrak, cıva lambasız, ekolojik, ekonomik ve daha parlak görüntü sağlayan CASIO Core Serisi XJ-V1 projeksiyonun kurumlar tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade ederken “Dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye lansmanını yaptığımız CASIO XJ-V1, kullanıcılar tarafından çok sevildi. Bu ürünün farklarını ortaya koymak ve kişilerin ürüne dokunmalarını sağlamak için bir çalışma başlattık. CASIO XJ-V1’i merak eden herkes test etsin, özelliklerini, farklılıklarını yaşasın istiyoruz.  http://www.casiov1.com/test-imkani/  adresine giren kurum temsilcilerinin kısa bir zaman ayırarak başvuru formunu doldurması yeterli. Sonrasında CASIO XJ-V1 Lambasız Projeksiyonu adreslerine kadar götüreceğiz. 15 gün süreyle, ürünü kullanmak, test etmek yani keyfine varmak onlara kalacak. Onlara bu tecrübeyi sunacağımız için mutluyuz.” şeklinde konuştu.
 
CASIO Core Serisi XJ-V1 hakkında: Lazer&LED Hibrit Işık Kaynağının ömrü 20 bin saattir. Bu kaynak sayesinde yüksek verim alınır, çok düşük güç tüketilir. İçerdiği yeni toz koruma sistemi sayesinde toza karşı çok daha dirençlidir ve filtre değişim ihtiyacı yaratmaz. Parlaklık kaybı lambalı projeksiyonlara göre çok daha azdır. Hızlı açılır, 5 saniyede tam parlaklıkta sunuma başlayabilir. Tamamen cıvasız üretilir. İnsan sağlığına duyarlı ve doğa dostudur. Düşük enerji tüketimi ile karbon salınımını en aza indirir.
 
Kaynak: Milliyet


Bu haber 1678 defa okundu.